محل تبلیغات شما

خوشحالم که دارم این روزا رو میگذرونم،این روزا بخشی از زندگی ادماست که هیچ جوره نمیشه ازشون رد شد،فقط باید بگذرونیشون،و یاد بگیری.درسته من به زمان نیاز دارم که این روزا رو بگذرونم،و یاد بگیرم که فقط باید لذت برد،سختی هایی که الان از چیزای کوچیک میکشم باعث میشه قوی تر بشم،شاید واسه همینه که درک کردنم سخت شده،چون اونا این روزا رو گذروندن،خوشحالم که این پروسه داره زودتر اتفاق میفته و من زودتر دارم یاد میگیرم که تنهایی شاد باشم، ادمای جدید چیزای عمیق تری بهم یاد دادن،هرچند که اموزش های سطحی قدیمیا هم واسه گذروندن این روزا لازمه،ولی اره .من از اول تیر تا حدود این موقع ها زمان نیاز داشتم که نذاشتم تکمیل بشه، حالا این ماجرا بیشتر طول میکشه،مهم نیست.قوی ترم میکنه ولی یه روزی میاد که تو چشمای همه اونایی که نابودم کردن نگاه میکنم و میگم مرسی که بهم یاد دادین بزرگ بشم.

پ ن : انتظار نداشتم اینقدر زود بفهمم

پ ن 2: نمیدونم واقعا اختصاص دادن زمان به یه نفر چه معنی ای میده،ولی احساس میکنم داره زمان زیادی رو بهم اختصاص میده،یکم خطرناکه

پ ن 3: واقعا واسه بزرگ شدن به همه انواع ادم نیازه ،یه عجیب غریب،یه خودخواه،یه لاشی دایرکتی، یه مهربون کتابخون،یه حاشیه، یه دوست قدیمی، یه بی توجه، یه با توجه،یه با توجه،یه عجیب غریب ،یه اشنا.

ماییم و نوای دلتنگی

نه فراموش میشه نه تکرار!

فرشتگان قصاص کننده

یه ,یاد ,روزا ,رو ,زمان ,پ ,این روزا ,پ ن ,روزا رو ,بهم یاد ,که این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Yasmine's collection waisiscconcont اسرار خرابات بجز مست نداند بد قول یادبادآن روزگاران یادباد (وبلاگ خبری ، تحلیلی حاج رضا) سیب و دانش Doris's page ایده پردازی و خلاقیت | تبلیغات، برندینگ، بازاریابی زراعت، علوم و تکنولوژی بذر، فیزیولوژی گیاهی Carolyn's page