محل تبلیغات شما
دکمه رو میزنم، گوشی رو از سایلنت درمیارم، در اتاقو باز میکنم، در یخچالو باز میکنم، نون های لواشو هل میدم اونور، نون تستا رو برمیدارم میذارم روی میز، میرم سمت سینک یه بشقاب، از اون سبزا، با اون چاقو ارّه ای و یک قاشق چای خوری رو برمیدارم میذارم روی میز، میرم سمت اون یکی یخچال، درو باز میکنم، مربای زردآلو رو میارم اینور، مربای هویج رو از پشت سرش برمیدارم، مربای زردآلو رو برمیگردونم سرجاش، یه نگاه به آبمیوه ها میکنم، هلو، آناناس، پرتقال ماءشعیر مالت رو برمیدارم، در یخچالو میبندم و میام پشت میز می ایستم، پلاستیک نون تست هارو باز میکنم، دو تا نون درمیارم، پلاستیکشو با گیره ی مخصوص خودش میبندم، میذارمش توی یخچال، کناره های نون اول رو با چاقو میبُرم، بعد کناره های نون دوم، میشینم پشت میز ، در مربا رو میخوام باز کنم، زور میزنم، نمیشه، با قاشق میزنم زیر درش که هواش خالی شه، نمیشه، مامان راهنمایی ام میکنه که با چاقو بزن، امتحان میکنم، نمیشه، خودش میاد باز میکنه برام، تو این فاصله من در ماءشعیرو باز میکنم، نون اول رو برمیدارم، میخوام مربا بذارم روش، مامان میگه خامه هم داریم، از پشت میز بلند میشم میرم سمت یخچال اونوری، درشو باز میکنم، خامه رو پیدا میکنم، برمیگردم پشت میز، یه ذره از پاکتشو با چاقو میبُرم، کمی روی نون میریزم، بعد مربا، انگار قاشق مربا خامه ای شد، با خودم میگم واسه نون بعدی اول مربا بزن، همینکارو میکنم، بابا بلند میشه آب بخوره، به جاش از ماءشعیر نوش جان میکنه، نون اول خورده شد، واقعا خوشمزه بود، شیرینی مربای هویج با خامه ی بی مزه و اون نوشیدنی تلخ واقعا معرکه است، نون دوم رو آماده میکنم، این بار اول مربا بعد خامه، بهتر شد، این بار قاشق مربا خامه ای نشد. احساس میکنم هنوز نتونسته شام جشن خوبی بشه، میرم سمت یخچال، درشو باز میکنم، دوباره نون تستا رو میذارم روی میز، گیره اشو باز میکنم، یه نون دیگه برمیدارم، پلاستیکشو نمیبندم، نون سوم هم میخورم، نه هنوز کافی نیست، لبخند میزنم و نون چهارم رو برمیدارم، بعد از چهارمی انگار احساس جشن اومد، پس دیگه کافیه، نون هارو برمیگردونم توش یخچال، خورده نونا رو توی سطل مخصوص و پوست شیشه مربا رو توی سطل زباله خالی میکنم، قاشق و چاقو و بشقاب رو توی سینک میذارم، خامه و مربا رو هم توی یخچال برمیگردونم، گوشیو از سر میز برمیدارم و میام توی اتاق. عجب جشنی شد.

ماییم و نوای دلتنگی

نه فراموش میشه نه تکرار!

فرشتگان قصاص کننده

رو ,نون ,میکنم، ,باز ,مربا ,توی ,باز میکنم، ,میرم سمت ,رو توی ,روی میز، ,میذارم روی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های یک گرگ پیر... conslucoges Matthew's game ridoketga DVD فابریک - اسمارت آپشن smartoption Feels good Jose's collection pridtilfehu Jesus's game benznatotic