محل تبلیغات شما
من به ارتباط داشتن با دیگران نیاز داشتم ولی از آن لذت نمیبردم، حرف زدن با دیگران بیشتر نوعی سرگرمی و وقت تلف کردن بود، آن روز ها تمام کارم شده بود خوابیدن و رفرش کردم توییتر، داده هایی که از اطرافیانم میگرفتم به من هم انرژی میداد و هم از من انرژی میگرفت، من از ارتباط داشتن لذت نمیبردم ولی به آن نیاز داشتم، فرقی نمیکرد چه کسی، با چه الویتی و درباره ی چه موضوعی، همین که کسی میبود که کلماتی را از من بیرون بکشد من را به هدفم می رساند، تناقض عجیبی که در رابطه با این موضوع در من شکل گرفته بود جالب توجه بود، اکانت اینستاگرام و تلگرام را غیرفعال کرده بودم اما در به در کسی یا چیزی بودم که مرا مشغول کند، حال آنکه آن دو اکانت هم تاثیر چندانی نداشتند، فقط حس نفرت و عدم اعتماد به نفس را در من زنده نگه میداشتند، و فقط باعث انجام دادن اشتباهات نکبت دیگر میشدند، من از ارتباط داشتن با دیگران لذت نمیبردم ولی شوربختانه به آن نیاز داشتم.

ماییم و نوای دلتنگی

نه فراموش میشه نه تکرار!

فرشتگان قصاص کننده

ارتباط ,ولی ,هم ,دیگران ,اکانت ,بود، ,با دیگران ,ارتباط داشتن ,لذت نمیبردم ,در من ,نمیبردم ولی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران سلامت | مرجع تخصصی سلامت, بهداشت | H nezoncali آشیانه تنهایی افزایش بازدید+عکس و مطالب جنجالی از بازیگران+اخبار روز دنیا+ترفندستان سه كچل+دانلود رایگان+برنامه موبایل + ترفند موبایل midbepecdei جامعه سلامت خرید قرص افزایش قد وبلاگ کنگره 60 نمایندگی شهر ری سی ان سی CNC به آینده امیدوار باشید