محل تبلیغات شما
من نمیتوانستم بر اساس فرضیات یا حدس و گمان های خودم عمل کنم، به چیزی محکم نیاز داشتم که بر اساس آن تصمیم بگیرم، متاسفانه آن روز ها خبری از او نداشتم و نمیدانستم بخاطر دلخوری است یا اینکه مشغول فعالیت های خودش است، آنچه که آزار دهنده بود این بود که من حتی میان حدس و گمان های خود نیز نمیتوانستم انتخابی نزدیک به واقعیت داشته باشم، اما حداقل میدانستم من گناهی ندارم، اشتباهی نکرده بودم و او نیز به خوبی به این حقیقت آگاهی داشت، فقط کافی بود یک "نه" به من بدهد، بله، میتوانستم بر اساس آن واژه هر چیزی که تا آن زمان اهمیت داشت را کنار بگذارم، اما او تردید کرده بود، نه میتوانست مشکل را به من بگوید و نه میتوانست دلیل این ناتوانی را بگوید، تنها دور باطلی ایجاد شده بود که دوستی ما را سطحی تر و بی کیفیت تر میکرد، اون از هیچ چیز خبر نداشت، الویت های من تغییر کرده بود و او نمیدانست که همه چیز میتوانست جور دیگری رقم بخورد، فقط و فقط اگر من به یک پاسخ قطعی می رسیدم.

ماییم و نوای دلتنگی

نه فراموش میشه نه تکرار!

فرشتگان قصاص کننده

های ,فقط ,میتوانست ,اساس ,نیز ,کرده ,بر اساس ,و گمان ,به من ,نه میتوانست ,حدس و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

imocenor James's notes speedperviri genfiturjay thropsirojob rialuscaublow راهنمایی برای خرید مبلمان ccmobiliagallery.com ایران ماشین feichandouro بلیط چارتر هواپیما