محل تبلیغات شما
به این فکر میکردم که چه اجباری وجود داره که منی که دیشب کمتر از 3 ساعت خوابیدم باید بیدارا بشم و برم اونجا؟ و میدونید، نه حجم کارهای انجام نشده مهم بود و نه خوابم. من نیاز داشتم ساعت هایی فقط با خودم باشم. بدون اینکه نگران باز شدن در اتاق یا کار های دیگران باشم. و واقعا نمیخواستم خودمو برای چهره ی تازه ازخواب بیدار شده ی بابا سرزنش کنم. دیگه قرار نیست سوپرایگو خودش رو سوار من کنه. حتی اگر الانی که اینجا نشستم سرمو بذارم روی میز و بخوابم یا اگر تا خود ساعت 12- 1 ظهر حتی یک کلمه ترجمه نکنم و هیچ مقاله ای نخونم هیچ برنامه ریزی ای برای روز های آتی انجام نگیره باز هم من بی دلیل اینجا نیومدم. من در فاصله ی 70-9- سانتی متری از پنجره ی سمت راستم و موزیکی که از asaf avidan و آلبوم جدیدش پلی میشه.ما هیچ کدوم نه بی اهمیتیم و نه بی فایده!
.
اما از # نوید_افکاری بگم. بلاخره کار انجام شد و اعدامش کردن. و میدونی، مساله اجرای عدالت نیست، مساله رضایت من و تو نیست؛ مساله دقیقا اهداف بالایی ها و ترسوندن ماست. و باید بگم که حسابی موفق شدن. ما همه خفه خون گرفتیم.
.
پ ن: هنوز هم یک جمله، یک عکس و هزار تا "یک" دیگه میتونه نفس گیر بشه. میتونه! (با حروف بزرگ).

ماییم و نوای دلتنگی

نه فراموش میشه نه تکرار!

فرشتگان قصاص کننده

ی ,یک ,ساعت ,انجام ,مساله ,بی ,و نه ,نوید افکاری ,نه بی ,ما هیچ ,هیچ کدوم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ronald's memory سازندگان ایرانی سمینار ارتباطات (وبگاه هادی زمانی) Beverly's collection liworkboba kbs3drama فروشگاه ساعت زنانه ارزان Ramiro's memory Yvette's page فروشگاه ابزار فروشی ابزار طاها